wtorek, 4 sierpnia 2020

Za miesiąc wystawa Zieleń to Życie ONLINE

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE 2020 odpowiada na najbardziej palące problemy, wskazuje rozwiązania i ułatwia decyzje odnośnie zielonych inwestycji, zarządzania wodą opadową czy właściwego doboru roślin. Aktywni i elastyczni, także w nowej rzeczywistości, organizatorzy przystosowali sposób przekazania wiedzy i wymiany doświadczeń, tak żeby wszyscy zainteresowani mogli z nich skorzystać. Tym razem w wersji hybrydowej a stacjonarna 28. edycja, w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i związanymi z nią obostrzeniami i ograniczeniami, została przeniesiona na 2-4 września 2021.

Zieleń to Życie 2020

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE 2020 odbędzie się w dniach 3-5 września 2020. Program wydarzeń znajduje się na https://zielentozycie.pl/pl/program/program. A w nim między innymi:
 • Ogólnopolska Konferencja MOCNO ZIELONE MIASTO
  „BRAK I NADMIAR WODY – PRZYSTOSOWANIE”
 • Warsztat Architekta Krajobrazu
  System Powierzchniowej Retencji Miejskiej (SPRiM) w praktyce projektowej.
 • FLORYSTYCZNE INSPIRACJE
  z Moniką Bębenek
 • Warsztat Architekta Krajobrazu
  „OGRÓD PRZYDOMOWY - NOWE SPOJRZENIE, WYZWANIA I SZANSE”
 • Debata - WIEDZA DLA HANDLU
  „NOWA RZECZYWISTOŚĆ - NOWE ZAGROŻENIA, WYZWANIA, MOŻLIWOŚCI”
 • i mój ulubiony Konkurs Roślin Nowości
   
Za pośrednictwem strony www.zielentozycie.pl dotrzeć będzie można do najświeższych informacji o firmach i oferowanych przez nie produktach i usługach. Prezentacje uczestników zawierać będą nie tylko informacje kontaktowe, ale też ofertę produktów i usług z funkcją wyszukiwania informacji. Pozwoli to na pozyskiwanie informacji i łatwy kontakt pomiędzy wystawcami a odbiorcami. W przestrzeni online można więc będzie kreować popyt i badać reakcje klientów reagować na pytania czy przyjmować zamówienia. Oferta uczestników będzie dostępna przez 24 h/7 dni w tygodniu. Część wydarzeń dostępna będzie w formie wirtualnej część hybrydowej: online i na żywo.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza