poniedziałek, 4 marca 2013

Zwycięzcy konkursu "Rozpoznaj drzewa".

Mam już 6 szczęśliwców, którzy najszybciej podesłali 28 poprawnych odpowiedzi w konkursie, są to:

Agata Przewłocka. 2 minuty 32 sekundy.
Przemysław Kural. 5 minut 24 sekundy.
Wanda Bińkowska. 10 minut 46 sekund.
Mirosław Makowski. 11 minut 11 sekund.
Paweł Bińkowski. 11 minut 38 sekund.
Monika Prusinowska. 45 minut 0 sekund.

BRAWO!!!

Podałem też czasy reakcji. Czyli po jakim czasie od momentu publikacji ostatniego zadania na blogu otrzymałem odpowiedzi. Jak widać ostatnia książka odjechała już po 45 minutach. Ostra rywalizacja :-).

Poruszę też kwestię nierównoczesnej publikacji ostatniego zadania na blogu i na serwisie. Ponieważ nie otrzymałem, żadnej wiadomości z 28 poprawnymi odpowiedziami w ciągu 45 minut od momentu publikacji na serwisie drzewapolski.pl to problem się sam rozwiązał.

Zatem wyniki są ważne i gratuluję wszystkim zwycięzcom. Będę się z Państwem kontaktował w celu wysłania nagród.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcom:) Sprawdziłam też swoje nodpowiedzi: AŻ dwa błędy. Pomyliłam jesion wyniosły z pensylwańskim i orzech z orzesznikiem. No cóż-do następnego razu:) Dzięki wszystkim za rywalizację i Autorowi za pomysł:) Do następnego razu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja poległem na złotokapie podając, że to akacja :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje! Moze nastepnym razem mi sie uda.. hehe

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Wielkiej Szóstki. Wiedza i refleks czynią mistrza:).
  Bardzo dziękuję Organizatorowi za słowne uhonorowanie najmłodszych uczestników konkursu z klasy V, SP-6; ich zaangażowanie było godne podziwu.
  Z przyrodniczym pozdrowieniem
  H. Marcinkowska, Poznań.

  OdpowiedzUsuń
 5. a szkoda aczkolwiek jednakowoż, że liczył się czas nadsyłania odpowiedzi. Popełniłam takie błędy jak Ondrasza, więc na nagrodę nie miałam szans, ale na przyszłość sugeruję- ludzie przecież nie tkwią przed kompem, pracują, wyjeżdżają, imprezują, dla równych szans przy wielu dobrych odpowiedziach należy zrobić losowanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie mogłem i nie mogę tak postąpić. Przy losowaniu zwycięzców podpadam pod ustawę o grach losowych (tu jest dobry artykuł na ten temat:
   http://msp.money.pl/wiadomosci/prawo/artykul/o;czym;pamietac;organizujac;konkursy;i;loterie,52,0,811316.html )z wszelkimi konsekwencjami.


   Usuń
  2. Rany...wszystkie blogerki jak robią u siebie tzw. Candy (czyli prezent kupiony lub wykonany przez siebie) robią losowanie:) Rozumiem, że w Pana przypadku sprawa ma się inaczej, bo korzystał Pan ze sponsora nagród. W przeciwnym wypadku okaże się, że 99,9 % blogerów łamie w jakiś sposób prawo. Jestem niemile zaskoczona (nie o Pana chodzi), aczkolwiek słyszałam już o chęci opodatkowaniu pączków, które pracodawca funduje pracownikom w "tłusty czwartek", więc nic mnie już nie zadziwi...taka mała dygresja, choć nie o tym jest ten blog. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Rany...wszystkie blogerki jak robią u siebie tzw. Candy (czyli prezent kupiony lub wykonany przez siebie) robią losowanie:) Rozumiem, że w Pana przypadku sprawa ma się inaczej, bo korzystał Pan ze sponsora nagród. W przeciwnym wypadku okaże się, że 99,9 % blogerów łamie w jakiś sposób prawo. Jestem niemile zaskoczona (nie o Pana chodzi), aczkolwiek słyszałam już o chęci opodatkowaniu pączków, które pracodawca funduje pracownikom w "tłusty czwartek", więc nic mnie już nie zadziwi...taka mała dygresja, choć nie o tym jest ten blog. Pozdrawiam.

   Usuń